• S.S.S.

  Online eğitim nedir?

  Online eğitim kendi ortamınızda internet vasıtası ile canlı ya da daha oncesınden kayıt edilmiş kursları istediğiniz zaman alabilme olanağı tanıyan yeni bir eğitim sistemidir.

  Çağımız değişiyor ve teknoloji ilerliyor. Artık dünyada pek çok insan online eğitim alarak gelişimlerini sürdürüyorlar. Sizde online eğitimin avantajlarından faydalanın.

  Eğitime her zaman erişebilir miyim?

  Evet. Online eğitimin bir diğer avantajı da 7/24 dilediğiniz an eğitiminizi alabilir, devam eebilir, tekrar edebilirsiniz.

  Neden ücretli? Avantajım nedir?

  Kurslarımız çoğunlukla özel ders alsanız bir ya da iki derse vereceğiniz ücret ile aynıdır. Bu ücret ile tekrar tekrar dinleyebileceğiniz kaliteli içeriğe ulaşabilir ve bilginizi pekiştirebilirsiniz. İçerik eğitmeninizin sektörde yıllarca edindiği tecrubeleri bir eğitim dizgesinde vermektedir. Size sadece birebir ders gibi katılım sağlayıp öğrendiklerinizi uygulamak kalır.

  Kurs ile ilgili bilgileri nereden alabilirim?

  Her kursun bir kurs tanıtım sayfası vardır. O sayfada kursun bir örnek dersi ile kursun aşamalarını ve konu başlıklarını görebilirsiniz. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Online eğitimler ile kendimi geliştirebilir miyim?

  Teknolojinin gelişimi ile online eğitimler de gelişmektedir. Bugün birçok eğitim kurumu onlıne eğitim sistemini kullanmaktadır. Müzik Dersi sitesinden alacağınız kurslar kolay anlaşılır ve tatbik edilir bir biçimde dizayn edilmiştir. Keyifle gelişim sağlayacağınıza inanıyoruz.

  Başka ne tür kurslar olacak?

  Müzik ile ilgili her türlü kurs için çekimler ve hazırlıklarımızı süratle sürdürüyoruz. Amacımız size müzik kariyeriniz ya da yolculuğunuzda pek çok avantaj sağlayacağınız kurslar organize etmek.

  Kendim kurs açabilir miyim?

  Platformumuz müzik sektörünün tüm profesyonellerine açık. Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Arkadaşıma kurs hediye edebilir miyim?

  Sevdiklerinize herhangi bir kursumuzu hediye etmeniz için şu an sistem uzmanlarımız çalışıyorlar. Çok yakında.